Patentovaná technologie MBST

Reference


Reference

Petr, 64 roků

„Léčil jsem si obě kolena. Věděl jsem už při konzultaci že terapie bude vhodná pro pravé koleno, levé je v horším stavu.

Po 9 hodinové terapii začali bolesti postupně ustupovat. Vím že stav mých kolen je těžký, přesto se snažím předejít radikální operaci výměny koleního kloubu.

Terapie je v klidu, v leže, a naprosto bezbolestná. Od terapie přešlo zatím málo času ale vnímám že bolest ustupuje.

Tuto terapii mohu jedině doporučit.

Robert, 55 roků SK

„Stále som videl problém, že ma bolia kosti, kĺby v matraci. Kúpil som ich niekoľko. Bolesť kĺbov neprestávala. Priateľ ma upozornil,že kĺby ma bolia z opotrebovania. Môj ortopéd to potvrdil a doporučil mi konzultáciu u špecialistu tejto spoločnosti.Absolvoval som konzultáciu a 9 hod. terapiu. Priebeh bol komfortný, ležal som na lôžku 1 hodinu každý deň. Po terapii som cítil úľavu. Nemá bolesti.Cvičím opäť s radosťou.

Doporučujem túto skvelú terapiu.“

Dana, 54 roků

„Po doporučení od známé jsem kontaktovala tuto společnost a domluvila si konzultaci kvůli bolesti kolene způsobené artrózou. Nechtěla jsem jen tak čekat až  bude můj stav na operaci.

Byla mi pčedepsána 9ti hodinová léčba. Během terapie jsem pila více vody než obvykle a v lékárně si koupila tablety na posílení kostí.  Jsem ráda že jsem se o této možnosti dozvěděla, tuto terapii vyzkoušela a nelituje peníze které to stálo.

Doporučuji všem kteří mají problémy s klouby.“