info@mbstterapie.cz
+420 725 367 388
Léčba pohybového aparátu
" POHYB "
je člověku daný od přírody tak jako třeba zrak nebo sluch. Právě pro jeho přirozenost si vůbec neuvědomujeme jak nepříjemná a omezující je bolest způsobená právě touto naprosto běžnou denní aktivitou. MBST terapie velmi účině a efektivně léčí civilizační choroby jako je artroza nebo osteoporoza.
Více informací
" MBST terapie "
Tuto revoluční technologii "molekulárně biofyzikální stimulaci buněk" doporučuje stále více lékařů svým pacientům. Jedná se o mimořádně efektivní a účinnou metodu léčby artrozy, osteoporozy, bolestí zad a sportovních úrazů svalů a šlach.
Více informací
Previous
Next

     

   Po velmi pozitivní zkušenosti s revoluční technologii tzv. „MBST terapie“ jsme se rozhodli nabídnout tuto převratnou a velmi úspěšnou metodu léčby i českým pacientům kterří tuto možnost do současnosti měli velmi omezenou. Díky MBST terapii  jsme schopni Vám poměrně účinně pomoci při léčbě potíží pohybového a opěrného aparátu lidského těla a dalších diagnózách. 

   Pohyb bereme jako samozřejmou věc, teprve když se nám něco přihodí a běžný pohyb začnou doprovázet omezení vyplývající z úrazu nebo nemoci zjistíme jak nepříjemné je jeho jakékoliv omezení. V pokročilejším věku nebo při aktivním sportu kdy je tělo vystaveno větší zátěži se mohou dostavit i problémy provázené právě bolestmi.

    V současnosti je „MBST“ (molekulární biofyzikálně stimulační terapie) využívána ve více než 40 zemích světa, jejím prostřednictvím jsou léčeny civilizační onemocnění jako jsou artróza, osteoporóza, porucha látkové výměny v kostech, regenerace tkáně jater, úrazy svalů i šlach způsobených přetížením při sportu a v neposlední řadě i rychlejší hojení po operativních stavů, bércových vředů, diabetické nohy a dekubitů.
Více informací indikaci choroby a možnostech léčby: 

Jak dlouho?

1998
Je to již více než 20 let co byla vyvinulta revoluční technologie "MBST" molekulárně biofyzikální stimulace buněk. Díky tomuto zařízení je možné uspěšně léčit nemoci jako artróza, osteoporóza, úrazy šlach a svalů a mnoho dalších a to hlavně neinvazivně. 

Kde?

0
Česko je další zemí kde bude možné tuto technologii úspěšně použít v boji s tzv. civilizačními chorobami. V současné době je "MBST" (molekulární biofyzikálně stimulační terapie) úspěšně využívána lékaři ve více než 40 zemích celého světa.

Kolik?

0
Díky své uspešnosti při léčbě poměrně rozšířených civilizačních nemocí jako jsou artroza a osteoporoza ale i úrazů pohybového ustrojí bylo za dobu více něž 20 let ošetřeno více než 120 000 pacientů. Přičemž toto číslo díky úspěšnosti MBST terapie narůstá geometrickou řadou.

Tolik?

0
ANO!!! Více než 1 000 000 hodin MBST terapie bylo aplikováno pacientům aby pomohlo v jejch boji s již dříve zmíněnými potížemi způsebenými jak nemocí tak třeba i úrazem.
Naše přístroje: