info@mbstterapie.cz
+420 775 108 887
Léčba pohybového aparátu

ARTHRO SPIN FLEX

ARTHRO SPIN FLEX

představuje terapeuticko lékařskou technologii, určenou pro oblasti  ramen, zad, páteře, meziobratlových plotének, boků, nohou, a kolen.

ARTHRO SPIN FLEX stanovil nové standardy z hlediska indikace. Terapeutický systém umožňuje spolehlivé, šetrné a bezpečné léčení různých degenerativních onemocnění i poranění muskuloskeletálního a podpůrného systému. Používá se také pro poruchy metabolismu kostí a pro urychlení hojení. Díky tomu je ideálním doplňkem pooperačních, pooperačních a rehabilitačních léčebných strategií týkajících se pohybového aparátu a zranění a nemocí pohybového aparátu.  

ASF – ARTHRO SPIN FLEX

Terapeutický přístroj MBST  kombinuje terapeutickou účinnost a pohodlí pacienta s nezaměnitelným designem a také zapůsobí na funkčnost, použitelnost, estetiku a hygienické aspekty v každodenní praxi.

Konzultace:

Za předpokladu předchozí a podrobné lékařské prohlídky a individuálního poradenství je možné MBST terapii prostřednictvím přístroje MBST ARTHRO SPIN FLEX absolvovat ve výše uvedených oblastech. Moderní terapeutický přístroj odpovídá všem aktuálním EU normám pro medicínské přístroje a je možné jej použít u všech věkových kategoriích.
 

Kvalita a bezpečnost:

Vysokou kvalitu našich terapeutických lůžek ARTHRO SPIN FLEX zajišťujeme prostřednictvím bezpečnostně technických kontrol podle § 6 německého nařízení pro provozování medicínských výrobků (MPBetreibV). Všechna terapeutická lehátka byla podrobena bezpečnostní technické kontrole (TK). A následně každý rok procházejí certifikovaným měřením a kalibrací.
Top_innovator
TUV ISO 9001