info@mbstterapie.cz
+420 775 108 887
Léčba pohybového aparátu

ARTHRO SPIN LIFT

ARTHRO SPIN LIFT – ASL

je určen zejména pro léčbu oblasti ramen, loktů, rukou, prstů, nohou, kolen, kotníku, chodidel a prstů na nohou.
  Tento přístroj se dvěma zdroji, který sestává z aplikátorů nové generace, které jsou řízeny novými vyvinutými komponenty. Specialitou nového MBST terapeutického přístroje je kromě vyšší účinnosti také elegantní design, intuitivní ovládání a vyšší komfort pacienta.

ARTHRO SPIN LIFT

posovuací a více nastavitelné terapeutické zařízení umožňuje léčbu pacientů téměř jakéhokoli věku a velikosti těla. Terapeutické zařízení lze snadno pohybovat s malým úsilím a optimálně přizpůsobit pacientovi pro účinnou léčbu. ARTHRO SPIN LIFT zabírá malý prostor a vejde se i do menších ordinací. Povrchy nemají žádné rohy a hrany, jsou odolné proti nárazům, poškrábání a otěru, snadno se čistí a dezinfikují.
Konzultace:
Za předpokladu předchozí a podrobné lékařské prohlídky a individuálního poradenství je možné MBST terapii prostřednictvím přístroje MBST Open System 700 absolvovat ve výše uvedených oblastech. Moderní terapeutický přístroj odpovídá všem aktuálním EU normám pro medicínské přístroje a je možné jej použít u všech věkových kategoriích.
 
Kvalita a bezpečnost:
Vysokou kvalitu našich terapeutických lůžek ARTHRO SPIN LIFT zajišťujeme prostřednictvím bezpečnostně technických kontrol podle § 6 německého nařízení pro provozování medicínských výrobků (MPBetreibV). Všechna terapeutická lehátka byla podrobena bezpečnostní technické kontrole (TK). A následně každý rok procházejí certifikovaným měřením a kalibrací.
Top_innovator
TUV ISO 9001