info@mbstterapie.cz
+420 775 108 887
Léčba pohybového aparátu

PRO MOBIL

MBST MOBILNÍ TERAPEUTICKÝ SYSTÉM

Prostřednictvím přístroje PRO MOBIL lze lékařem nebo fyzioterapeutem předepsanou MBST terapii nukleární magnetickou rezonancí provádět téměř všude, např. i doma.
Díky kombinaci mobilní řídící jednotky nukleární magnetické rezonance a až dvou aplikátorů nukleární magnetické rezonance lze efektivně ošetřovat osoby každého věku a tělesné velikosti. Během hodinu trvajícího ošetření se pacient nesmí pohybovat, protože hrozí nebezpečí zakopnutí nebo pádu. Pacient si však může pohodlně sednout a např. sledovat televizi, poslouchat hudbu nebo číst.
Za předpokladu předchozí a podrobné lékařské prohlídky a individuálního poradenství je možné MBST terapii prostřednictvím přístroje PRO MOBIL absolvovat v níže uvedených oblastech. MBST terapeutický přístroj odpovídá všem aktuálním EU normám pro medicínské přístroje a je možné jej použít u všech věkových kategoriích.
Vysokou kvalitu našich terapeutických systémů PRO MOBIL zajišťujeme i prostřednictvím bezpečnostně technických kontrol podle § 6 německého nařízení pro provozování medicínských výrobků. Všechny PRO MOBIL terapeutické přístroje byly podrobeny bezpečnostní technické kontrole (STK).

PRO MOBIL

flexibilní MBST terapeutický systém pro terapeutické oblasti: krční páteř, ramena, lokty, zápěstí, ruce a prsty, kolena, vazy, bederní páteř, kyčle, chodidlové a nártové klouby. Ošetřovat se mohou mimo jiné degenerativní onemocnění kloubů (artrózy), poranění kloubů, onemocnění kostí a zlomeniny kostí.
Konzultace:
Za předpokladu předchozí a podrobné lékařské prohlídky a individuálního poradenství je možné MBST terapii prostřednictvím přístroje MBST PRO MOBIL absolvovat ve výše uvedených oblastech. Moderní terapeutický přístroj odpovídá všem aktuálním EU normám pro medicínské přístroje a je možné jej použít u všech věkových kategoriích.
Kvalita a bezpečnost:
Vysokou kvalitu našich terapeutických zařízení PRO MOBIL zajišťujeme prostřednictvím bezpečnostně technických kontrol podle § 6 německého nařízení pro provozování medicínských výrobků (MPBetreibV). Všechna terapeutická lehátka byla podrobena bezpečnostní technické kontrole (TK). A následně každý rok procházejí certifikovaným měřením a kalibrací.
Top_innovator
TUV ISO 9001