info@mbstterapie.cz
+420 775 108 887
Léčba pohybového aparátu

OPEN SYSTEM 700

OS 700 – OPEN SYSTEM 700

flexibilní MBST terapeutické lůžko pro oblasti: zad, páteře, krku, kyčlí, ramen a kolen.

Během hodinového ošetření může pacient ležet na zádech nebo na boku. Pomocí různých polštářů lze zajistit optimální a pohodlná poloha. Pacient se v průběhu terapeutické jednotky může volně hýbat v terapeutické oblasti, poslouchat hudbu nebo číst.  

OS 700 

Díky svému terapeutickému objemu cca 150 litrů a ploše na ležení s délkou 200 cm lze efektivně a pohodlně ošetřovat osoby téměř každého věku a tělesné stavby. V modrých cívkách se nacházejí aplikátory nukleární magnetické rezonance a definují terapeutickou oblast. Plocha na ležení je posouvatelná a umožňuje optimální umístění pacienta při terapeutické jednotce.
Konzultace:
Po lékařské prohlídce (doporučujeme snímky z MRT nebo rentgenu)  a individuálním poradenství je možné MBST terapii aplikovat prostřednictvím přístroje OPEN SYSTEM 350. Moderní terapeutický přístroj odpovídá všem aktuálním EU normám pro medicínské přístroje a je možné jej použít u všech věkových kategoriích.
Kvalita a bezpečnost:
Vysokou kvalitu MBST terapeutických zařízení zajišťujeme prostřednictvím bezpečnostně technických kontrol podle § 6 německého nařízení pro provozování medicínských výrobků (MPBetreibV). Všechna terapeutická lehátka byla podrobena bezpečnostní technické kontrole (STK). A následně každý rok procházejí certifikovaným měřením a kalibrací.
Top_innovator
TUV ISO 9001