info@mbstterapie.cz
+420 775 108 887
Léčba pohybového aparátu

OSTEO SPIN

OSTEO SPIN

je MBST terapeutické celotělové lůžko k aplikaci osteoporózové terapie 
OSTEO SPIN je výsledkem nového vývoje v oblasti léčby osteoporózy. Léčebné lůžko působí v oblasti celého těla. Používá se k léčbě osteoporózy, metabolických poruch kostí a zlomenin kostí. V mnoha případech ovlivňují kostní struktury celý kosterní systém. Aby bylo možné účinně léčit výsledné indikace, je nutné rozšířit terapeuticky využitelné pole na celé tělo. Pro tento profil požadavků byl speciálně vyvinut systém MBST OSTEO SPIN.

OSTEO SPIN

Díky otevřenému designu a velkému poli ošetření s objemem cca 340 l nabízejí pacienti OSTEO SPIN spoustu svobody. Léčení obézních nebo klaustrofobických pacientů je také možné bez problémů. Snadno otevíratelné terapeutické zařízení umožňuje variabilní vstup a pohodlné léčení fyzicky omezených pacientů. Povrchy nemají žádné rohy a hrany, jsou odolné proti nárazům, poškrábání a otěru, snadno se čistí a dezinfikují.
Konzultace:
Za předpokladu předchozí a podrobné lékařské prohlídky a individuálního poradenství je možné MBST terapii prostřednictvím přístroje MBST OSTEO SPIN absolvovat ve výše uvedených oblastech. Moderní terapeutický přístroj odpovídá všem aktuálním EU normám pro medicínské přístroje a je možné jej použít u všech věkových kategoriích.
 
Kvalita a bezpečnost:
Vysokou kvalitu našich terapeutických lůžek MBST OSTEO SPIN zajišťujeme prostřednictvím bezpečnostně technických kontrol podle § 6 německého nařízení pro provozování medicínských výrobků (MPBetreibV). Všechna terapeutická lehátka byla podrobena bezpečnostní technické kontrole (TK). A následně každý rok procházejí certifikovaným měřením a kalibrací.
Top_innovator
TUV ISO 9001