info@mbstterapie.cz
+420 725 367 388
Léčba pohybového aparátu

HISTORIE SPOLEČNOSTI MEDTEC MEDIZINTECHNIK GMBH

Společnost MEDTEC Medizintechnik GmbH založil Axel Muntermann v roce 1998 ve městě Wetzlar. Již před založením firmy byl úspěšně aktivní v oblasti vývoje a výroby komplexních řešení v oblasti kardiologie. Z tohoto období pocházejí první patenty, např. zařízení na lineární rádiovou katétrou ablaci endomyokardiální tkáně, vysokofrekvenční ablace přístroje nebo EKG rekordér na záznam a cyklické ukládání digitalizovaných EKG signálů. V současnosti společnost vlastní 8 národních a více než 150 mezinárodních patentů. V rámci kontinuální výzkumné činnosti a vývoje produktů patenty přibývají neustále.

PATENTOVANÁ MEDICÍNSKÁ TECHNIKA

Prostřednictvím vynálezu je možné provádět efektivní terapii, přičemž vynalezená zařízení s cíleným a opakovaným použitím nukleární magnetické rezonance dosahuje aktivaci pozitivních biologických procesů v ošetřovaném oblasti těla. Přitom se zdá být pravděpodobné, že díky použité technologii se podporují transportní a metabolické procesy, které mají za následek pozitivní terapeutický účinek. Tato vynalezená zařízení jsou založena na myšlence, že pozitivní účinek ošetření je možné docílit vytvářením opakovaných sekvencí nukleární magnetické rezonance.
Obzvláště výhodný a preferovaný konstrukční tvar vynálezu obsahuje magnet pro vytváření v zásadě konstantního magnetického pole a systém cívek pro vytváření střídavého magnetického pole umístěný kolmo na magnetické pole magnetu, přičemž pro odborníka je zřejmé, že jde o klasické uspořádání k provádění magnetické rezonance. Objevený vynález je dále doplněn o řídící elektroniku na ovládání magnetu a systému cívek, kterou lze nastavit tak, že v těle umístěném mezi popsanými magnety dochází k vytváření nukleární magnetické rezonance. K řídícímu zařízení je optimálním způsobem přiřazeno zařízení, jehož prostřednictvím lze zadávat parametry nebo intervaly v rámci určité doby terapie, podle kterých vynalezené zařízení proces nukleární magnetické rezonance, resp. proces absorpce nukleární magnetické rezonance, opakuje.

SVĚTOVÝ LÍDR NA TRHU V OBLASTI TERAPEUTICKÉ TECHNOLOGIE NUKLEÁRNÍ MAGNETICKÉ REZONANCE

Už od svého založení společnost MEDTEC Medizintechnik GmbH neustále vyvíjí MBST terapeutický systém a využití terapeutické technologie nukleární magnetické rezonance dál, díky čemuž se firma stala lídrem na světovém trhu.

ČLEN INOVAČNÍ ELITY NĚMECKÝCH STŘEDNÍCH PODNIKŮ

MEDTEC Medizintechnik GmbH patří k nejinovativnějším podnikům mezi německými středními podniky. V roce 2016 byl podnik po roce 2014 již podruhé oceněn pečetí TOP 100 Top inovátor mezi německými středními podniky. Get more information about slots no deposit bonus.