info@mbstterapie.cz
+420 725 367 388
Léčba pohybového aparátu

MBST - molekulární biofyzikální stimulace buněk

MBST terapie logo I 300

Co je MBST ?

   Co je MBST ? Od roku 1998 se společnost MedTec  rozvinula v kategorii využívaní principu magnetické rezonance z lokálního průkopníka na celosvětového lídra. Zařízení společnosti MedTec distribuované pod značkou MBST úspěšně léčí pacienty po celém světě. Využití technologie využívající princip magnetické rezonance je využíváno v humanitní, estetické a dokonce i veterinární medicíně. Tento systém vyvinutý společností MedTec je díky své jedinečnosti a originalitě chráněn celosvětově mnoha patenty. Právě pro originalitu a neustálý vývoj principu léčby magnetickou rezonancí je společnost držitelem mnoha prestižních ocenění.

   Neinvazivní MBST terapie je vhodná a prokazatelně účinná k léčbě potíží pohybového orgánu jak degenerativního tak i únavového rázu. Díky neinvazivní aplikaci probíhá aplikace výhradně ambulantně, dokonce je možné s mobilní verzí tohoto zařízení navštívit pacienta v jeho domácím prostředí. Tato varianta terapie je poměrně oblíbená hlavně u pacientů se zhoršenou mobilitou. MBST zařízení lečí např. Artrózu, Osteoporózu, úrazy kostí, svalů a šlach, meziobratlové ploténky a špatně se hojící rány a jizvy např. Dekubity, Cukrovkovou nohu a mnoho dalších diagnóz.

   Z výše uvedených důvodů si právě tato technologie kdy je pomocí magnetické rezonance odstraněn – vyléčen důvod, nikoli důsledek obtíží nachází stále více příznivců mezi odbornou i laickou veřejností.

Velmi působivý a působivý je i slogan. Díky těmto aspektům je terapie MBST vyhledávána veřejností z obavami z hospitalizace nebo operací.

„MBST terapie je bez chirurgických zákroků, injekcí nebo léků“

Léčba magnetickou rezonancí MBST je neinvazivní, prokazatelně účinná a nemá žádné známé vedlejší účinky které by se objevily během 20 let používání.

MBST-pacient-ASF
MBST terapie logo I 300