info@mbstterapie.cz
+420 725 367 388
Léčba pohybového aparátu

Ocenění a Certifikace

cena-top-innovator-300

SPOLEČNOST MEDTEC MEDIZINTECHNIK GMBH

PATŘÍ K ELITĚ V OBLASTI INOVACÍ MEZI NĚMECKÝMI PODNIKY

   Ocenění TOP 100 · Soutěž nejinovativnějších německých středních podniků

   Společnost Compamedia již od roku 1993 uděluje německým středním podnikům pečeť ocenění TOP 100 za speciální inovační aktivitu a nadprůměrné úspěchy v inovacích. Vědecké vedení od roku 2002 zajišťuje Prof. Dr. Nikolaus Franke z Institutu pro podnikání a inovace Ekonomické univerzity ve Vídni. Partnery projektu je Fraunhoferova společnost na podporu aplikovaného výzkumu a BVMW. Mediálním partnerem tohoto srovnání podniků je časopis Manager.

   Mentor projektu TOP 100, vědecký novinář a televizní moderátor Ranga Yogeshwar je kvalitou podniků nadšený a doufá, že projekt bude mít motivační efekt: „Způsob, jakým podniky TOP 100 generují nové myšlenky a následně z nich vytvářejí produkty a služby určující trendy, je v pravém smyslu slova pozoruhodné. Proto mě velmi těší, že toto ocenění tyto kvality zviditelňuje. Doufejme, že jejich úspěch dodá odvahu i jiným podnikům, aby učinily totéž. Právě tato kultura inovací bude v budoucnu pro všechny podniky stále více nabývat na významu.“

   Testování společnosti MEDTEC Medizintechnik GmbH přineslo v roce 2014, 2016 a také 2018 vynikající výsledky. Díky tomu patří náš podnik opět k nejlepším inovátorem a předním tvůrcům myšlenek mezi středními podniky.

OCENĚNÍ A CERTIFIKACE

cena-german-brand- 150
cena-top-inovator-150
cena-hessen-champions-150

    Výrobce terapeutických zařízení, společnost MedTec – Medizintechnik Gmbh je držitelem celé řady ocenění udělovaných pouze nejlepším podnikům v Německu které je evropským i světovým lídrem na poli vývoje a výzkumu vyspělých technologií.

Cena „Top 100 innovator“

  • Toto ocenění získala společnost MedTec v letech 2014, 2016, 2018

Ocenění “ German Brand Award „

  • tuto prestižní cenu obdržel MedTec jako v roce 2019 v kategorii „Zdraví a farmaceutika“ kde obdržel i zvláštní ocenění „Produktová značka roku 2019“

Certifikáty kvality

   Nedílnou součástí ocenění vývoje MedTec – Medizintechnik Gmbh jsou i tzv. certifikáty řízení kvality. Tyto certifikáty uděluje společnost TÜV po důkladném auditu přímo ve výrobním závodě. Značka CE osvědčuje kvalitu zařízení akceptovanou v celé Evropské unii.

Cena--Conformité_Européenne-150
TUV-150