info@mbstterapie.cz
+420 725 367 388
Léčba pohybového aparátu

Co léčíme

MBST terapie logo I 300

Co léčíme ?

    krátký seznam toho co léčíme, nejběžnějších diagnóz léčených pomocí MBST terapie. Tento seznam je pouze informativní, rozsah diagnóz možných léčit pomocí MBST terapie je podstatně obsáhlejší a nadále se stále rozšiřuje. V současné době jsou pozitivní výsledky ze studií zaměřených na neurologické diagnózy. V brzké době budou tyto terapie  zveřejněny i na těchto stránkách. Více informací je možné získat ZDE vyplněním dotazníku popřípadě přiložením lékařských zpráv, snímků z rentgenu nebo magnetické rezonance (ideálně stáří do 1 roku). Specialista posoudí dle dodaných materiálů vhodnost terapie popřípadě si vyžádá doplňkové vyšetření. Výsledek posouzení sdělujeme do 14 dnů, vyjímečně je tato lhůta delší. Ve zprávě bude zda je terapie doporučena, nedoporučena nebo přímo zakázána z důvodu kontraindikací.  

Léčíme :

Artróza_koleno_300

Artróza

Osteoartróza nebo také hovorověji artróza, či nepřesně osteoartritida, je degenerativní a nejčastější onemocnění kloubů.

Více
Osteoporoza kyčel

Osteoporóza

Osteoporóza je pomalu postupující onemocnění látkové výměny kostí, které se během dlouhé doby téměř neprojevuje, přesto že se výrazně snižuje hustota kostí.

Více
meziobratlove-plotenky

Meziobratlové ploténky

Meziobratlové ploténky, onemocnění páteře a bolesti zad patří v současnosti k nejčastějším onemocněním v rámci dospělé populace.

Více
noha_sportovni_uraz

Sportovní zranění

Sport má mnoho pozitivních účinků na zdraví a může podstatně přispět k zachování tělesné výkonnosti i ve vyšším věku. Mnoho zdravotních a pohybových omezení a sportovních zranění souvisí nejen s...

Více
Léčba chronických ran a jizev

Léčba ran a jizev

LÉČBA RAN A JIZEV Zdravý organismus je sám schopen léčit rány a hojit jizvy. Léčba ran a jizev    Léčba ran a jizev je pro zdravý organizmus zcela běžná a...

Více