info@mbstterapie.cz
+420 725 367 388
Léčba pohybového aparátu

MBST přístroje

MBST terapie logo I 300

   Všechny MBST přístroje poskytující MBST terapii jsou designově nadčasové, svým zpracováním velmi dobře přizpůsobeny účelu a použití. Během vývoje těchto terapeutických zařízení bylo zohledňováno jejich využívání pacienty s možnou zhoršenou mobilitou. Proto jsou navrženy tak aby přístup a ovládání byli co možná nejjednodušší.

   Materiály použité k výrobě MBST přístroje jsou pečlivě vybírány s ohledem na použití ve zdravotnictví. Maximální možný komfort pacienta byl jedním z kritérií při navrhování a výběru materiálů.

   Díky všem aspektům výroby a vývoje na které byl kladen velký důraz jsou německé společnosti maximálně  spolehlivá .Svým vzhledem mnohdy ani nepřipomínají jejich poslání.

   Společnost jenž tyto přístroje vyvinula a vyrábí je držitelem mnoha prestižních ocenění

Přístroje - ASF Arthro spin flex

   představuje novou generaci unikátní terapeuticko lékařské technologie, určené pro oblasti  ramen, zad, páteře, meziobratlových plotének, boků, nohou, a kolen.

   ARTHRO SPIN FLEX stanovil nové standardy z hlediska aplikace MBST terapie. Díky širokému spektru využití je právem nejoblíbenějším a nejrozšířenějším modelem.

Tento MBST terapeutický přístroj umožňuje spolehlivé, šetrné a bezpečné léčení různých degenerativních onemocnění i poranění pohybového a opěrného aparátu. Používá se také pro poruchy metabolismu kostí a pro urychlení hojení kostí po úrazech, jizev a špatně se hojících ran..

Díky tomu je ideálním doplňkem pooperačních a rehabilitačních léčebných strategií týkajících se pohybového aparátu a zranění a nemocí pohybového aparátu.

Přístroje - ASF Arthro spin lift

    je dalším MBST zařízením nové generace. Je určen zejména pro léčbu oblasti ramen, loktů, rukou, prstů, nohou, kolen, kotníku, chodidel a prstů na nohou.

   Tento přístroj se dvěma zdroji, který sestává z aplikátorů nové generace, které jsou řízeny novými vyvinutými komponenty. Specialitou tohoto modelu nové generace MBST  přístroje je kromě vyšší účinnosti také elegantní design, intuitivní ovládání a vyšší komfort pacienta.

Přístroje - OS Osteo spin

    terapeutickým celotělovým lůžkem je Osteo spin určený k aplikaci celotělové osteoporózové terapie. 

OSTEO SPIN je výsledkem dlouhého vývoje v oblasti léčby osteoporózy. Léčebné lůžko díky své konstrukci  působí terapeuticky v oblasti celého těla. Používá se k léčbě osteoporózy, metabolických poruch kostí a zlomenin kostí.
   V mnoha případech ovlivňuje kostní struktura celý kosterní systém. Aby bylo možné efektivně léčit některé diagnózy, bylo zapotřebí rozšířit využitelné pole terapeutického účinku pokud možno na celé tělo. Tyto specifické požadavky byli zohledněny při vývoji terapeutického zařízení MBST OSTEO SPIN.

   Ani v tomto případě nebyl vzhled při vývoji odsunut na druhou kolej a tak vznikl designově velmi zajímavý přístroj s maximální účinností.

Přístroje - MBST Pro mobil

    díky mobilitě přístroje PRO MOBIL lze aplikovat předepsanou MBST terapii provádět opravdu téměř všude. Pro některé pacienty je tato možnost MBST terapie jediná uskutečnitelná. Zpravidla pacienti se zhoršenou mobilitou tuto variantu terapie vítají.

   Díky kombinaci mobilní řídící jednotky a dvou aplikátorů lze efektivně ošetřovat osoby každého věku a tělesné velikosti. Během hodinu trvajícího ošetření se pacient nesmí pohybovat, může si však pohodlně sednout a např. sledovat televizi, poslouchat hudbu nebo číst.

  Díky předchozí a podrobné lékařské prohlídce a individuálnímu poradenství je možné MBST terapii prostřednictvím přístroje PRO MOBIL absolvovat v pohodlí domova. 

Kvalita a bezpečnost:

   Vysokou kvalitu včech našich terapeutických zařízení zajišťujeme prostřednictvím bezpečnostně technických kontrol podle § 6 německého nařízení pro provozování medicínských výrobků (MPBetreibV). Všechna terapeutická MBST zařízení byla podrobena bezpečnostní technické kontrole (TK). A následně každý rok procházejí certifikovaným měřením a kalibrací.

Další MBST terapeutická zařízení

MBST OS 700

Přístroj OS 700 je předchůce přístroje ASF Arthro spin flex.

MBST OS 350

Přístroj OS 350 je předchůce přístroje ASL Arthro spin lift.

MBST Osteo system

Přístroj Osteo System je předchůce přístroje Osteo spin.