info@mbstterapie.cz
+420 725 367 388
Léčba pohybového aparátu

Spolupráce

MBST terapie logo I 300

Vážená paní doktorko/pane doktore,

 

rádi bychom Vám představili MBSTtechnologii. V Německu kde byla vyvinuta na konci 90 let od té doby v provozu více než 700 zařízení. Nejedná se o placebo efekt poskytující pacientům krátkodobé zlepšení stavu. V archivu je ke stažení několik studií zaměřených na posouzení vlivu na stav pacienta.

Proto si Vám dovolujeme touto cestou nabídnout možnost spolupráce formou „ODBORNÉHO KONZULTANTA“ pro nově uvedenou terapeutickou metodu MBST v České republice.

   MBST – molekulární biofyzikální stimulace je unikátní léčebná metoda která na celém světě úspěšně léčí pacienty s artrózou, osteoporózou, meziobratlovými ploténkami, akutními bolestmi šlach, vazů a svalů, sportovními zraněními. Terapie je také velmi úspěšná při léčbě chronických ran a je zárověň hojně využívána pro urychlení léčby postoperativních stavů.

MBST – molekulární biofyzikální stimulace je podložena mnoha klinickými studiemi prováděnými lékařskými týmy po celé Evropě.

Rádi bychom Vám osobní formou prezentovali první terapeutický přístroj tohoto typu na našem nově otevřeném pracovišti v Praze 5, Hostinského 1536/7, 5. poschodí, popř. Vás nezávazně navštívili u Vás v ordinaci.

Spolupráce v rámci tohoto typu terapie přináší, kromě vynikajících léčebných výsledků, i zajímavý ekonomický přínos.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na náš tým na tel. +420 725 367 388 , email: info@mbstterapie.cz, nebo přes kontaktní formulář umístěný zde.