info@mbstterapie.cz
+420 725 367 388
Léčba pohybového aparátu

Pár slov úvodem

   Podporujeme mladé sportovce a to hlavně proto že moc dobře vím o tom že hlavní příčinou odmítání všeho nového je vždy lidský strach ve více podobách. Zrovna tak jako elektrická energie nebo první letecké pokusy vyvolávali posměch (v tom lepším případě) a v jejich myslích strach z něčeho neznámého. Oba zmiňované vynálezy dnes již patří k běžnému životu. Ba co víc už si bez nich nedokážeme svůj život ani představit.

   Tak i MBST terapie, novinka již 20 let „mladá“ a ve spoustě zemí velmi úspěšně používaná si díky svým výsledkům a následným osobním doporučením zatím upevňuje pozici na českém trhu. Naše reference nejsou jen nic neříkající monogramy (A.B. C.D. E.F.) ale opravdoví pacienti kteří podstoupily tuto léčbu a jsou našimi hrdými ambasadory.

Ragby Olymp Jan Machacek

Ragby OLYMP vs MBST terapie

   Když jsme při našem vstupu na český trh přemýšleli kdo by mohl být dobrou tváří této revoluční technologie potkali jsme p. Macháčka. Po pár minutách rozhovoru nám bylo jasné že jestli někdo, tak to musí být právě on. Pro spoustu mladých hráčů a fanoušků ragby je právě on tím vzorem. Ragby je nejen sport ale i životní postoj se kterým se ztotožňujeme.

   Honza Macháček  po svém ukončení profesionální kariéry založil nový ragbyový klub který díky nápadům a píli zakladatele a pár dalších nadšenců úspěšně roste. A tak jako úspěšné vynálezy museli bojovat s lidským strachem aby se prosadili tak i J. Macháček učí překonávat mladé hráče jejich strach. Aplikování nových postupů trénování kdy je každý trénink pro všechny více hrou než klasickým tréninkem a stále vzdělávání všech trenérů děla z tohoto klubu místo kam se děti vracejí i mimo vypsané tréninky. Vzhledem k rodinné atmosféře a fajn kolektivu bylo propojení MBST terapie a Ragby OLYMP  už jen logickým vyústěním současné spolupráce.

Podporujeme mladé a odvážné ragbysty na jejich cestě za splněnými sny.

MBST terapie logo I 300
Ragby_Olymp_logo_final-01