Ocenění

MBST-TERAPIE.CZ

SPOLEČNOST MEDTEC MEDIZINTECHNIK GMBH PATŘÍ K ELITĚ V OBLASTI INOVACÍ MEZI NĚMECKÝMI STŘEDNÍMI PODNIKY

TOP 100 · Soutěž nejinovativnějších německých středních podniků

 

Společnost Compamedia již od roku 1993 uděluje německým středním podnikům pečeť TOP 100 za speciální inovační aktivitu a nadprůměrné úspěchy v inovacích. Vědecké vedení od roku 2002 zajišťuje Prof. Dr. Nikolaus Franke z Institutu pro podnikání a inovace Ekonomické univerzity ve Vídni. Partnery projektu je Fraunhoferova společnost na podporu aplikovaného výzkumu a BVMW. Mediálním partnerem tohoto srovnání podniků je časopis Manager.

 

Mentor projektu TOP 100, vědecký novinář a televizní moderátor Ranga Yogeshwar je kvalitou podniků nadšený a doufá, že projekt bude mít motivační efekt: „Způsob, jakým podniky TOP 100 generují nové myšlenky a následně z nich vytvářejí produkty a služby určující trendy, je v pravém smyslu slova pozoruhodné. Proto mě velmi těší, že toto ocenění tyto kvality zviditelňuje. Doufejme, že jejich úspěch dodá odvahu i jiným podnikům, aby učinily totéž. Právě tato kultura inovací bude v budoucnu pro všechny podniky stále více nabývat na významu.“

 

Testování společnosti MEDTEC Medizintechnik GmbH přineslo v roce 2014 a také 2016 vynikající výsledky. Díky tomu patří náš podnik opět k nejlepším inovátorem a předním tvůrcům myšlenek mezi středními podniky.